ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کارشناسی و نمونه برداری معادن طلا ;hvakhsd luhnk xgh

 

شرکت لبخند کاغذی فعال در صنعت معادن طلا ، اکتشافات ، کارشناسی خرید ،  تامین معادن طلا برای سرمایه گذار خارجی و کارخانه های فرآوری طلا به عنوان تامین خاک پر عیار و فعال در صنعت فرآوری واستحصال طلا و همچنین دارای دانش کافی در تخصص اکتشافات طلا می باشد ، همچنین سایر شرکتهای مرتبط و زیر مجموعه دارای کد ثبت معادن درکاداستر این دو شرکت تامین کننده معادن طلای غنی می باشند و هر ماه و هر روز بازدید های فراوانی از محدوده های پلی متال داشته و تعداد معادن غنی طلا هر روز بیشتر اکتشاف میشود این شرکت نیز تامین کننده ماشین آلات معادن طلا و متخصص در احداث کارخانه فرآوری و استحصال طلا نیز می باشد . با توجه به بازدید های فراوان از معادن پلی متال در ایران برای تامین خاک صنعتی برای کارخانه های طلا و کارخانه های روی ، این مهم مصوب شناسایی و ثبت معادن ذخایرپر عیار طلا و دست راسی به معادن غنی طلا و خاک پر عیار محیا شده است .

این شرکت آماده همکاری در زمنیه های ذیل می باشد :

 • بازدید از معادن طلا نمونه برداری و اعلام کارشناسی پیش مقدماتی قبل از اکشتافات
 • کارشناسی خرید و فروش معادن طلا
 • خرید معادن طلا
 • سرمایه گذاری د رمعادن طلا
 • مشارکت در بهره برداری و اخذ مجوزات لازم
 • نمونه برداری اولیه و انجام تست ازمایشگاهی ( جذب و نشر اتمی ) با دستگاه های استرالیا از آمایشگاه های پیشرفته و مدرن در ایران و خارج 

      تماس / روبیکا / واتساپ : +989016650528 

    این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید - https://www.laka.ir   

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

Gold trade

Gold trade
Buyer of gold bars
Selling gold bars
Buyer of gold soil
Seller of gold soil
Africa - Dubai - Iran - India - Russia

Please email your suggestions and requests

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

+989016650528 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شرکت لبخند کاغذی 

شرکت لبخند کاغذی در سال 1403 

این شرکت با در ید گرفتن معادن غنی طلا در استان آذربایجان شرقی و غربی آماده مشارکت با سرمایه گذاران جهت احداث کارخانه فرآوری طلا می باشد ، لذا ضمن دعوت از سرمایه گذاران خارجی و داخلی از معدن داران نیز جهت توسعه معادن هلدینگ شرکت لبخند کاغذی دعوت میشود . 

 • دعوت به سرمایه گذاری جهت احداث کارخانه فرآوری طلا و تولید شمش طلا
 • آماده همکاری در تامین و واگذاری ( فروش ) معادن طلا برای سرمایه گذار خارجی
 • خرید یا سرمایه گذاری در معادن طلای غنی در استان های اربایجان شرقی و غربی 
 • دعوت از تولید کنندگان ماشین آلات معدنی ( خط فرآوری طلا ) 
 • دعوت از کارخانه های فرآوری طلا جهت مشارکت در معادن طلا 

شرکت لبخند کاغذی فعال در تامین معادن طلا برای سرمایه گذار خارجی و کارخانه های فرآوری طلا به عنوان تامین خاک پر عیار و فعال در صنعت فرآوری واستحصال طلا و همچنین دارای دانش کافی در تخصص اکتشافات طلا می باشد ، همچنین سایر شرکتهای مرتبط و زیر مجموعه دارای کد ثبت معادن درکاداستر این دو شرکت تامین کننده معادن طلای غنی می باشند و هر ماه و هر روز بازدید های فراوانی از محدوده های پلی متال داشته و تعداد معادن غنی طلا هر روز بیشتر اکتشاف میشود این شرکت نیز تامین کننده ماشین آلات معادن طلا و متخصص در احداث کارخانه فرآوری و استحصال طلا نیز می باشد . با توجه به بازدید های فراوان از معادن پلی متال در ایران برای تامین خاک صنعتی برای کارخانه های طلا و کارخانه های روی ، این مهم مصوب شناسایی و ثبت معادن ذخایرپر عیار طلا و دست راسی به معادن غنی طلا و خاک پر عیار محیا شده است .

 

شرایط چذب سرمایه گذار : 

با توجه محدودیت زمانی ( پیشنهادات سرمایه گذاری ) و همچنین شرایط اقتصادی کشور و اعتبار کوتاه پیشنهاد مشارکت ، سرمایه گذاری یا فروش ( در هر زمینه مشارکت ، سرمایه گذاری ، خرید معادن ، خرید ماده معدنی و غیره .......) به دلیل شرایط کنونی بازار و افزایش قیمت ها و تورم حاضر بی ارزشی نرخ پایه پولی ، و همچنین تجربه های قبلی پیشنهاد دهندگان ( غیر واقعی وغیر توانمند ) به عبارتی ( فیک ) یا انجام نشدنی که بودجه لازم ( سرمایه گذاری یا خرید معادن طلا ) را نداشته اند یا به هر دلیلی خریدار یا سرمایه نیستند ،  این شرکت متحمل خسارت های فراوان مالی ، معنوی و زمانی شده است باتوجه به اسرار شرکت ها ، افراد حقیقی و حقوقی ( مدعی سرمایه گذاری ، خرید ، مشارکت و غیره ..) برای محدوده ها معدنی طلا ، در شرایط حاضر همچنین جلوگیری از هزینه فرصت برای طرفین و حصول نتیجه شرایط مشروحه  طبق پروسیجر ( به روز ) اعلام میشود مدت اعتبار پیشنهاد نیز محدود می باشد.

شرایط خرید یا مشارکت و سرمایه گذاری در معادن طلا :

1- ارسال مستندات معدن 

2- ارسال آنالیز های آزمایشگاه عیار طلا حداقل 5 پی پی ام در تن به بالا 

3- تعین وقت جهت بازدید و نمونه برداری 

لازم به ذکر است معادنی که بدون آنالیز رسمی آزمایشگاهی معتبر باشند هزینه آزمایشگاه و کارشناس اعزامی دریافت خواهد شد در صورت وجود طلای پر عیار طبق مستند آزمایشگاه معتبر ، هزینه محاسبه و در غیر اینصورت هزینه مسترد نمیشود و به عنوان هزینه مشاوره و کارشناسی و هزینه آزمایش محاسبه خواهد شد . 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

;hvakhs lnk xgh کارشناس معدن طلا

کارشناسی معادن طلا (Gold mining expert)

 

امکان سنجی اولیه معادن طلا 

(بازدید ، کارشناسی ، مشاوره ، نمونه برداری فوق حرفه ای ، انجام تست طلا ، نمونه های برداشته شده) 

 

کارشناسی اولیه (Basic bachelor's degree) و مقدماتی معادن پلی متال مستعد طلا

 

 کارشناس ( the expert ) یا متخصص (Expert) شخصی است که از طریق تجربه ، تمرین و آموزش در یک حوزه خاص ( مثل کارناس معادن طلا ) دارای تجربه طولانی یا شدید شده باشد. به‌طور غیرمستقیم، یا غیر مستقیم علمی تئوری و تجربی و یا هر کدام به تنهایی باشد  ، کارشناس است ،به عبارتی متخصص، فردی است که به‌طور گسترده به عنوان یک منبع قابل اعتماد از تکنیک یا مهارت شناخته شده‌است. (The expert) کارشناس معدن طلا (Gold mining expert) یا همان متخصص طلا (Gold specialist) معادن پلی متال (Polymetal mines) که یک ماده معدنی آن قالب باشد یعنی بیشتر از سایر ماده ها وجود داشته باشد ( مثلا طلا ، یا آهن یا مس و ... ) معادن پلی متال می گویند حال اگر ماده میزبان باشد یا آلودگی بیشتر داشته باشد یا بر هر اساس و هر روش طلا وارد معدن شده باشد  مثل : پروتروزوبیک پسین تا کواترنر با خاستگاه های گونان گون دگرگون زاد ، افیولیتی آمیزه ای لیستونیتی ( Listvenit ) ، پلوتون زاد ، آتشفشان زاد ، هیدروترمال ، پلاسری و غیره را معدن طلا می گویند . که در ایران این نوع فلزایی را میتوان پیدا کرد .  

این مجموعه با روزمه تجربی ( کارشناس تجربی و حرفه ای طلا ) Gold experimental bachelor و تئوری و عملی و کار در کارخانه های طلا و اکتشافات ، استخراج و فرآوری مواد معدنی ( استحصال طلا ) و بازدید از حداقل 300 معدن پلی متال در کشور با جرات میتوان گفت اولین و با سابقه ترین شرکت در زمینه تشخیص وجود طلا در معادن پلی متال می باشد . 

این مجموعه با هدف جلوگیری از هزینه های ( اکتشافات کامل ) با کمترنی هزنیه ممکن و در کوتاه رمان ممکن(2 روز الی یک هفته ) و با کمترین هزینه ممکن پس از بازدید و نمونه برداری سطحی و دستی و یا ترانشه های قبلی شما و رویت و کنترل ژنز معدن و منطقه و استان مربوطه ، خیالتون را در زمینه مستعد بودن معدن برای طلا را اعلام می کنیم ، کلیه نمونه برداری ها و آزمایشات ( تست َASS  و تست XRF) دستگاه جذب اتمی AAS  (Atomic Absorption Spectrophotometer) - و تست XRF  طیف سنجی فلورسانس اشعه ایکس (XRF) یا X-RAY FLUORESCENCE SPECTROMETER یا آنالیز XRF مهمترین روش‌ آنالیزی است که بر مبنای جذب و نشر فلورسانس اشعه ایکس کار میکند. این روش قابلیت بررسی عناصر سنگین‌تر از سدیم تا اورانیم را دارد و می‌تواند عناصر را تا غلظ‌تهای ppm اندازه‌گیری کند.مستقیما توسط کارشناس این مجموعه مدیریت میشود و درصورت داشت میانگین بالای 5 پی پی ام در تن AU خاک معدن خریداری میشود ( نقدا ) یا در صورت نداشتن معارض و امکان احداث کارخانه فرآوری و استحصال معدن هم خردیاری میشود ، این مجموعه سرمایه گذاران داخلی و خارجی متعدد دارد و بدون فوت وقت اقدام خواهد شد ، جهت مشاوره تماس بگیرید  09016650528 با تشکر به امید دیدار شما .

 

 

بازدید و کارشناسی ،  نمونه برداری فوق حرفه ای ، مشاوره ، انجام آزمایشات طلا ، خریدار خاک طلا و خریدار معدن طلا ، همه این موارد در یک بازدید اولیه ، هم اکنون تماس بگیرید هیچ چیز با ارزش تر از امروز نیست ... 

 

گروه شرکتای لبخند کاغذی(lakagold) کپی رایت کلیه حقوق معنوی و مادی و مدنی این سایت بدون اخذ اجازه کتبی مجاز نیست و پیگرد قانونی دارد )

Please publish modules in offcanvas position.